aboutus

Golden Sunrise International Co., Limited

Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited Golden Sunrise International Co., Limited
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar: Altın Gündoğumu
No. Çalışanları: 100~499
Yıllık satış: 1,000,000-5,000,000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

• Firmamız dövme ve kalıcı makyaj tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile ilgilenen profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.
Tüm ürünlerimiz dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor. Güneydoğu Asya ve Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazandık
ve Orta Doğu.
Hizmet ve ürünlerimizi daha rekabetçi fiyatlarla sürekli iyileştirmeye kararlıyız.
Zengin tecrübemiz, kaliteli ürün ve kaliteli servis hizmetimizle Golden Sunrise, dünya çapında güzellik sektöründe tercih ettiğiniz bir ortaktır.
Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünyadaki yeni ortaklarla başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Geçmiş

Golden Sunrise International Co., Limited, Eylül 2014'te kurulmuş olup, merkezi Hongkong'da bulunmaktadır ve fabrika Henan'da bulunmaktadır. Guangzhou Şubesi, 2017 yılında uygun ulaşım erişimi ile kuruldu.

Hizmet

7 * 24 saat çevrimiçi destek veriyoruz.
Tek tek profesyonel çözüm.
Özel sipariş kabul edilebilir.

Ekibimiz

Küresel iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunmak için üstün hizmet sistemi kurduk.

İletişim bilgileri